jak zadowolić dziewczynę

Bez dziewczyn płeć męska zdecydowanie nie mogłaby normalnie funkcjonować. Niestety kobiety nie zawsze są wesołe, a mężczyźni dążą do uszczęśliwienia swoich miłości czy po prostu przyjaciółek. Często chłopak zadaje sobie pytanie – jak zadowolić dziewczynę?

Jak zadowolić dziewczynę?

jak zadowolić dziewczynęKobiety to naprawdę potężne stworzenia i czasem nie lada wyzwaniem jest uszczęśliwienie tego gatunku. Kobiety to bardzo uczuciowe stworzenia. A więc zadbajmy o to, aby w rozmowie z nimi było dużo miłych słówek takich jak: skarbie, kotku, misiu i tym podobne. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przesadzić ze „słodkością” ponieważ większość przedstawicielek płci pięknej tego nie lubi. Następnym krokiem do zadowolenia dziewczyny jest jakiś miły podarunek. Nie musi być to koniecznie auto prosto z salonu z kokardką na dachu. Wystarczy bukiet kwiatów, czy czekolada, które podarować możemy kobiecie przy przywitaniach, na każdych spotkaniach. Nie jest to duży wydatek, a efekt i satysfakcja gwarantowane. Podczas rozmowy z naszą wybranką, czy po prostu przyjaciółką warto wsłuchiwać się w to co ona mówi, dziewczyny strasznie nie cierpią gdy faceci nie zwracają na nie uwagi i bujają w obłokach podczas dialogu. Czasem zwykła rozmowa i słuchanie sprawi, że kobieta będzie bardzo zadowolona.

Jak zapewnić dziewczynie atrakcje

Fajnym sposobem na uszczęśliwienie dziewczyny jest umówienie się z nią do kina, czy restauracji, oczywiście Twoim kosztem, pokaż jej, że potrafisz o nią zadbać i zwolnij ją z obowiązku zapłaty, pozwól jej czerpać stuprocentową przyjemność z danej chwili. Wiadome jest to, że nie zawsze udają się spontaniczne wypady wymyślone „teraz”, aczkolwiek sama propozycja wypadu na basen, czy do kina, spowoduje, iż dziewczyna poczuje się potrzebna, co sprawi z kolei, że jej zadowolenie wzrośnie. Pomagaj jej w obowiązkach, pomóż jej w nauce, czy w sprzątaniu domu. Pamiętaj, że niezależnie od wieku kobieta, jak zresztą każdy, lubi gdy się jej pomaga, nie można natomiast być zbyt nachalnym, ponieważ może to odrzucić dziewczynę, o którą się staramy. Stosując się do powyższych rad, a także będąc kreatywnym, na pewno zadowolisz niejedną panienkę!

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here