pożyczka

Osoba zadłużona w teorii jest to osoba, która posiada na swoim koncie kredyt lub pożyczkę do spłaty. Dla większości osób kredyt czy pożyczka dla zadłużonych, to produkt skierowany dla klientów, którzy mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Przyznawane są dla osób na spłatę obecnego zadłużenia. W twojej formule są bardzo podobne do kredytów konsolidacyjnych. Te z kolei przeciwności do nich są dostępne dla osób posiadających negatywna historię kredytową lub komornika sądowego 

Przeczytaj też: http://ventureday.pl/pozyczka-dla-zadluzonych-ile-mozna-pozyczyc/ 

Pożyczka dla zadłużonych – podstawowe informacje 

Większość pożyczek dla zadłużonych oferuje się bezpośrednio przez internet. Wszystko co należy zrobić, to złożyć wniosek online, otrzymać pozytywną decyzję, a pieniądze trafiają na nasze konto bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodna opcja, zwłaszcza w czasach pandemii. Należy jednak wziąć uwagę fakt, że niektóre firmy wymagają kontaktu z przedstawicielem w celu podpisania umowy pożyczki. Weryfikacja dokumentów w niektórych firmach również będzie odbywać się osobiście.

Kto udziela pożyczki z komornikiem? 

Wybór takiej formy pożyczki jest o wiele łatwiejszy. Firmy udzielające pożyczek dla osób z zajęciami komorniczymi jest kilka. Pięć z nich dostępnych na rynku pożyczek dla zadłużonych to pożyczki ratalne, natomiast jedna z nich to chwilówka. W firmie Łatwy Kredyt można pożyczyć, jeżeli wcześniej tego nie robiliśmy, ponieważ można otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo. To nawet 1500 zł bez żadnych kosztów. Jednak jeżeli potrzebujemy większej kwoty pieniędzy, Warto zwrócić się do firmy udzielającej pożyczek dla osób zadłużonych z przedstawicielem. Atrakcyjną ofertę w tej dziedzinie posiada Provident, gdzie można pożyczyć nawet 15 000 zł podzielonych na 24 raty. 

Kredyt konsolidacyjny vs pożyczka dla zadłużonych 

W przypadku kiedy nie wiemy jak poradzić sobie ze spłatą zobowiązań finansowych, warto jest rozważyć kilka opcji. Jedną z nich jest zaciągnięcie pożyczki dla zadłużonych. Tutaj jednak dostajemy gotówka od ręki, więc może kusić na wydanie jej innym celu. Dla przykładu najpotrzebniejsze zakupy. Warto też sprawdzić opcje kredytu konsolidacyjnego. Wówczas bank spłaca za nas nasze zobowiązania i wtedy nie musimy się bać, że wydamy pieniądze w innym celu. Jednak kredytu nie dostaniemy bez złożenia wielu dokumentów. Dlatego lepiej zaciągnąć kredyt bez zaświadczenia o zarobkach, jakim jest pożyczka dla zadłużonych. 

Zobacz też: http://www.apetini.pl/czym-jest-coaching-motywacyjny/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here