Bezoperacyjny lifting twarzy, czyli ultradźwięki zamiast operacji plastycznej!

0
2109

Masz ponad 40. lub 50. lat i widzisz u siebie wyraźne oznaki starzenia skóry? Zmarszczki zamieniły się w głębokie bruzdy, skóra straciła swoją pierwotną jędrność, zaś twarz owalny kształt? Zastanawiałaś się nad przeprowadzeniem tradycyjnego liftingu, ale odwodzą Cię od tego wysokie koszty zabiegu i perspektywa długiej oraz bolesnej rekonwalescencji? Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie mają dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jest nim bezoperacyjny lifting twarzy Sono Queen wykonywany przy pomocy ultradźwięków. Podpowiadamy, na czym polega wspomniany lifting twarzy bez skalpela i jakie efekty jest w stanie przynieść!

Bezinwazyjny lifting twarzy – czym jest Sono Queen?

Sono Queen jest sprawdzonym urządzeniem do liftingu twarzy i ciała, które wykorzystuje technologię HIFU (wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej). Stosowane podczas zabiegu ultradźwięki o wysokiej częstotliwości intensywnie napinają skórę i stwarzają efekt wielowymiarowego efektu liftingu twarzy. Bardzo ważne jest to, że wiązka ultradźwięków potrafi skutecznie wnikać aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co pozwala na rozpoczęcie procesu regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Działanie urządzenia aż na trzech różnych poziomach pozwala bardzo skutecznie walczyć z różnymi oznakami starzenia – zmarszczkami, wiotczeniem skóry czy przemieszczaniem się tkanki tłuszczowej. Dzięki precyzji jednej z głowic zabieg Sono Queen ma zastosowanie nawet na tak delikatnych obszarach twarzy jak powieki.

Lifting twarzy bez skalpela

Jeśli chcesz uzyskać efekt liftingu twarzy, ale bez pomocy skalpela i chirurga-plastyka, zabieg Sono Queen będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Terapia z użyciem ultradźwięków charakteryzuje się całkowitą bezinwazyjnością, bezbolesnością i brakiem okresu rekonwalescencji, dzięki czemu pacjent może wrócić do swojej normalnej aktywności praktycznie bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej. To odróżnia Sono Queen od tradycyjnego liftingu twarzy, który naraża pacjenta na kilkutygodniową i bardzo uciążliwą rekonwalescencję. Efekty zabiegu będą widoczne już po przeprowadzeniu pierwszej sesji zabiegowej, jednak specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie zalecają wykonanie serii 2-3 zabiegów ujędrniania skóry w odstępach 3-4 miesięcy.

Ultradźwięki i technologia HIFU – jak to dokładnie działa?

Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa, która stanowi podstawę działania technologii HIFU, przenika w głąb skóry w sposób skoncentrowany i precyzyjny, rozpoczynając w niej proces koagulacji. Fala ultradźwiękowa błyskawicznie oddziałuje na skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniową, gdzie rozpoczynają się istotne procesy regeneracyjne. Tkanka rozgrzana w wyniku działania fali ultradźwiękowej prowadzi do intensywnego namnażania się włókien kolagenu i elastyny, które obkurczając się, nadają skórze jędrności. Ultradźwięki skutecznie rozbijają też komórki tłuszczowe, co sprawia, że twarz nabiera nie tylko młodszego, lecz także wyszczuplonego wyglądu. Bezoperacyjny lifting twarzy przy pomocy technologii HIFU jest terapią w pełni bezpieczną dla pacjenta – nie narusza zewnętrznej warstwy skóry i nie naraża pacjenta na szereg niepożądanych skutków ubocznych. Cała procedura odbywa się bez bólu i stresu dla pacjenta, który po skończonym zabiegu wraca do domu o własnych siłach. Niezaprzeczalne zalety zabiegu Sono Queen z użyciem ultradźwięków sprawiają, że jest to metoda, która powoli wypiera tradycyjny, chirurgiczny lifting twarzy.

Więcej informacji na temat bezoperacyjnego liftingu twarzy Sono Queen znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/sono-queen/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here