Warto wspomnieć, że jest to oferta promocyjna. Z promocji może korzystać każda osoba, która ma kupioną ofertę na kartę (nie może być to abonament). Wymagania, które przedstawia Orange są następujące : -posiadacz karty musi mieć saldo ponieś 1 zł, -posiadacz karty nie może wykonywać połączeń, ani wysyłać smsów, ale może je odbierać.

Bardzo częstą przyczyną skorzystania z kredytu jest brak środków na koncie. Jeśli zależy nam na szybkim skontaktowaniu się bliską osobą, to jest to dobre rozwiązanie. Brak środków na koncie oznacza, że nie możemy się kontaktować z nikim, poza numerami alarmowymi. Często starsze osoby nie wiedzą, kiedy kończą się pieniądze na telefonie, dlatego opcja wzięcia kredytu jest dobrą alternatywą. Takie osoby jak babcie i dziadkowie chcą się dowiedzieć, co słychać u najbliższych dla nich osób, dlatego bardzo często korzystają z telefonu. Są też sytuację, kiedy potrzebujemy rozmowy, bo stało się coś złego albo musimy się komuś wygadać. Takiej rozmowy potrzebują też samotne osoby, które nie mają dużej rodziny, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto od nich odbierze. A to wiąże się z kosztami, ponieważ nie każdy ma numer z Orange.

Jak wziąć kredyt w Orange?

Warto wspomnieć, że jest to oferta promocyjna. Z promocji może korzystać każda osoba, która ma kupioną ofertę na kartę (nie może być to abonament). Wymagania, które przedstawia Orange są następujące : -posiadacz karty musi mieć saldo ponieś 1 zł, -posiadacz karty nie może wykonywać połączeń, ani wysyłać smsów, ale może je odbierać.Jeśli nie możesz doładować telefonu, możesz skorzystać z opcji kredytowej. Ma ona wiele zalet. Chociaż musimy pamiętać, że nie są to duże sumy, ponieważ kredyt przeznaczony jest do wysyłania smsów i prowadzania rozmów telefonicznych do każdej sieci. Suma kredytu jest uzależniona od współpracy z orange, ponieważ musimy stwarzać wrażenie, że jesteśmy zaufanymi osobami i spłacimy swój dług. Jeśli jesteś posiadaczem karty przez 24 miesiące, kwota kredytu to 2 zł. Od 25 miesięcy do 36 miesięcy kredyt wynosi 2 lub 3 zł. W tej sytuacji można wybrać kwotę, jaką chcemy „pożyczyć”. Jeśli jesteśmy klientami ze stażem pod 36 miesięcy, możemy wziąć kredyt w kwocie 5 złotych.

Dla jakich osób jest przeznaczona usługa kredytowa?

Warto wspomnieć, że jest to oferta promocyjna. Z promocji może korzystać każda osoba, która ma kupioną ofertę na kartę (nie może być to abonament). Wymagania, które przedstawia Orange są następujące :
-posiadacz karty musi mieć saldo ponieś 1 zł,
-posiadacz karty nie może wykonywać połączeń, ani wysyłać smsów, ale może je odbierać.

Jeśli nie chcemy się bawić w ciągle wpisywanie kodu, który urochomi tę opcję, wystarczy wysłać smsa o treści AUTO na numer 808. Ten kod jest dla osób, które wolą, żeby promocja uruchamiała się automatycznie.

Pamiętajmy, że wartość kredytu ważna jest tylko przez 24 h.

W dobie nowoczesności, bardzo dużo osób korzysta z telefonu,ale czy korzystają z wysyłania smsów? Wiele ludzi od tego odchodzi, ponieważ prawie każdy korzysta z WiFi i z aplikacji, dzięki którym komunikują się.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here