Dr Turowski

Rozwój medycyny estetycznej ma wpływ na niemalże wszystkie dziedziny życia. Kojarzy się ona najczęściej z botoxem oraz powiększaniem sobie piersi. Jednakże mało kto wie, że przeszczep włosów Katowice jest jedną z gałęzi medycyny estetycznej. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wszelkie problemy odnośnie włosów na głowie nie dotykają jedynie mężczyzn, lecz także i kobiet. Gdy należymy do grupy podwyższonego ryzyka, powinniśmy jak najbardziej zainteresować się tego typu rozwiązaniami. Na szczęście co rok pojawia się wiele nowoczesnych i coraz mniej inwazyjnych metod przeszczepiania włosów.

Przeszczep włosów Turowski – co powinniśmy wiedzieć na ten temat

Dr Turowski jest to osoba, która już od wielu, wielu lat przeszczepia pacjentom włosy. Gdy jesteśmy zainteresowani wykonaniem zabiegu właśnie u niego, powinniśmy z pewnością pomyśleć o skontaktowaniu się z jego kliniką przeszczepu włosów jak najwcześniej, ponieważ jest naprawdę duża kolejka. Przeszczep włosów Katowice daje nam możliwość nowego życia. Każdy z nas kto kiedykolwiek miał problem z łysieniem wie, jak bardzo ten ogromny problem może pokrzyżować nasze plany i jak bardzo może zmniejszyć naszą pewność siebie. Natomiast dr Turowski daje nam możliwość zdobycia pewności siebie, której od dawna już nie posiadamy. Dr Turowski specjalizuje się w chirurgii plastycznej, a dokładniej jest wręcz ekspertem w dziedzinie przeszczepu włosów. Należy on do elitarnej grupy chirurgów plastycznych, którzy posiadają oba dyplomy ukończenia studiów – na Yale i na Harvardzie.

Przeszczep włosów Turowski – co jest warto o tym wiedzieć?

Naprawdę warto jest się zainteresować tego typu zabiegami, gdyż nigdy nie wiemy kiedy taki problem z wypadaniem włosów dotknie i nas. Sam zabieg nie jest ani bolesny, ani nie pozostawia na głowie wręcz żadnych śladów. Oczywiście przed każdym zabiegiem następuje rozmowa z lekarzem, który zleca badania. Bez tego nie można wykonać zabiegu, gdyż może zwiększyć to ryzyko jakichkolwiek powikłań. Ponadto podobno co trzecia kobieta boryka się z problemem wypadania włosów. Także jak widać, jest to dosyć powszechny problem. Szacuje się, że około 60% mężczyzn ma problem z wypadaniem włosów na głowie przez ukończeniem 35 roku życia. Warto jest się rozejrzeć zatem za najlepszymi i coraz to nowocześniejszymi metodami przeszczepu włosów. Nie jest to bardzo duży koszt, ale daje niesamowitą ulgę po skończonym zabiegu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here