suknia ślubna

Suknia ślubna jest to nieodłączny element każdego ślubu, trudno jest sobie wyobrazić ślub właśnie bez niej. Praktycznie każda kobieta się z tym zgodzi! Od najmłodszych lat, jako małe dziewczynki wyobrażamy sobie jak będziemy wyglądać przed ślubnym ołtarzem. Oczywiście ta wizja wyglądu nigdy nie zostaje taka sama i z roku na rok zmienia się tysiące razy, a potem nagle wraca jak bumerang. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/suknia-slubna/

Przygotowania do wyboru sukienki

Na pewno świetnym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą np. siostry, mamy, przyjaciółki – w jednym skrócie osób, które znają nasz styl i pomogą nam z wyborem tej jedynej i niepowtarzalnej sukienki. Po drugie, na tę okazję nie maluj się zbyt mocno i nie używaj bardzo intensywnych perfum. Makijaż próbny przed wybraniem sukni ślubnej nie jest dobrą opcją. Wiele panien młodych decyduje się na fryzurę próbną w dniu przymiarek. Jest to z jednej strony dobra opcja, z drugiej nie. Dobra strona jest taka, że z fryzurą zobaczymy jak będziemy prezentować się finalnie. Zła strona jest taka, że po wielokornym przymierzaniu fryzura się zniszczy i nie będzie dobrze wyglądała. Nie bój się przymiarek, musisz wybrać przecież tą jednaną, która będzie wyglądała jak milion dolarów. Dodatki nie powinny przyćmić sukni panny młodej. Tego dnia suknia jest najważniejsza. Pamiętajmy również o tym, że wszystkie jej elementy powinny być wspólne i tworzyć ze sobą piękną wspólną całość.

Przesądy dotyczące sukni ślubnej

Należą do nich przesądy mówiące, że:

  • Pan młody nie powinien widzieć przyszłej żony w sukni przed ślubem.
  • Panna Młoda nie powinna zbyt często patrzeć na swoje odbicie w sukni w lustrze, ponieważ miałoby to się przyczynić do tego, że odgoni szczęście.
  • Perły na ślubie są symbolem łez i smutku.
  • Nie wolno zszywać rozdartej sukni ślubnej w podczas ślubu i wesela, ponieważ to może przynieść pecha nowożeńcom.

Nie tylko wygląd, ale i wygoda!

Niezależnie od tego, czy to będzie to suknia dobrana pod wesele w stylu glamour, boho czy minimalistycznym powinnaś czuć się tego dnia pięknie, ale ważne jest również, aby było Ci wygodnie. Będziesz musiała wytrzymać tego dnia wiele tańców, zabaw, zdjęć i wielu innych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here