Sklep z herbatą, herbaciarnia

Herbata znana jest na ziemi od wielu lat. Różne jej rodzaje mają różne właściwości. Gdzie kupić dobrą herbatę? Można to zrobić oczywiście stacjonarnie. Jednakże w erze zakupów internetowych warto wspomnieć tu o sklepach internetowych. Sklep z herbatą w internecie? To możliwe. Eherbata.pl to sklep poświęcony wielu zagadnieniom z zakresu herbaty.

Począwszy od historii herbaty, poprzez opisy właściwości, sposoby parzenia oraz rytuał picia, aż po możliwość zakupu wybranej herbaty – to wszystko znajdziesz w e-sklepie. Skierowany jest on do miłośników herbaty, ale także do tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z piciem herbaty.

Herbata w Polsce – znana? doceniana?

W Polsce herbata jest znanym napojem, ale bardzo niedocenianym. Większość polaków zna tylko czarną herbatę, parzoną ekspresowo. Nie zagłębiają się oni w nowe smaki, nowe rodzaje herbaty, a przecież jest ich naprawdę dużo. W Polsce nie przeprowadza się raczej rytuałów parzenia herbaty. Służy nam ona jedynie do popijania posiłku, czasem – obok kawy – jako napój na spotkaniach.

Pasja do herbaty

Pasja do herbaty – taki był właśnie powód do stworzenia sklepu Eherbata.pl. Dowód na to, że fascynacja herbatą może przerodzić się w ogromne źródło wiedzy. Początki tworzenia sklepy internetowego nie były łatwe. Jego twórcy stawiali czoła wyzwaniom i teraz każdy z was może czerpać wiedzę na temat herbaty -od jej historii, aż po sposoby parzenia. Hebraciarnia nie miała być dla nich podstawowym źródłem dochodu – dlatego właśnie tworzona jest z sercem.

Głównym celem jest pokazanie świata herbaty, jego magii aromatów i smaków oraz wprowadzenie tam klientów. Dzięki zaangażowaniu sklep zdobył uznanie w wielu oczach. Mobilizująca, rosnąca popularność sprawia, że poszerza się asortyment. Chcąc sprostać nowym wyzwaniom, w ofercie staje pojawiają się nowe produkty. Obok herbat egzotycznych, stałe miejsce mają także te klasyczne odmiany.

Rozwijająca się działalność

Sklep internetowy to jeszcze nie wszystko. Firma nie zakończyła na tym swojej działalności, a prężnie się rozwija. Eherbata.pl powstała wiosną 2006 roku, a już dwa i pół roku później pojawiła się namacalnie na przy ulicy Floriańskiej 13 w Krakowie. Znajduje się tam sklep z herbatą – miejsce, które dosłownie tętni herbacianym życiem.

W maju 2015 roku – 9 lat po założeniu sklepu internetowego – pojawił się sklep przy ul. Szpitalnej 24. Przeniesiona tam została sprzedaż internetowa. W sklepie dostępne są wszystkie produkty z Eherbata.pl oraz nowości niedostępne w żadnym innym miejscu.

Dlaczego eherbata.pl?

Sklep cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Miejsce – zarówno internetowe, jak i stacjonarne –  jest tworzone z pasją, co przekłada się na najlepszą jakość produktów oraz oryginalność działalności, która przyciąga ludzi. Dzięki siedzibie w Krakowie, klienci mogą przyjść, napić się herbaty, powąchać ją, zobaczyć i wybrać. Takie działanie tworzy ogromne zaufanie.

Ponad 400 gatunków herbaty to naprawdę bardzo głęboki asortyment, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie. Herbata nie zalega na półkach, jest ciągle świeża. Znika z regałów bardzo szybko. Dodatkowo, w sklepie internetowym, przy zakupach za min. 100 zł jest darmowa wysyłka. Do każdego zamówienia dodawane są gratisy, a każda wydana złotówka to jeden punkt w programie rabatowym.

Źródło: http://sejfbank.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here