Przeszczep tłuszczu

W dzisiejszym świecie, w którym króluje piękna i wręcz idealna sylwetka musimy wiedzieć o tym, że nie wszystko co widzimy jest prawdziwe. Co prawda medycyna estetyczna każdego dnia idzie do przodu i pozwala nam na wykonywanie coraz to lepszych i nowocześniejszych zabiegów upiększających nasze ciało. Coraz więcej osób ma kompleksy i zamiast je leczyć, postanawia zmienić operacyjnie swoje ciało. Nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie.

Przeszczep tłuszczu do biustu oraz przeszczep tłuszczu w pośladki jako świetny sposób na poprawienie swojej sylwetki

Na pewno najlepszym sposobem na poprawienie swojego wyglądu byłoby zadbanie o siebie i wybranie się w końcu na siłownię, ale ze względu na lenistwo nie ma co liczyć na pójście tą trudniejszą drogą. Lipotransfer jest to nowoczesne rozwiązanie, z którego z roku na rok coraz więcej osób bardzo chętnie korzysta. Zanim zdecydujemy się na taki przeszczep tłuszczu do biustu lub zanim zdecydujemy się na przeszczep tłuszczu w pośladki, powinniśmy bardzo poważnie się nad tym zastanowić.

Nie zawsze jest to najlepszy sposób na poprawienie kształtów naszej sylwetki. Ogólnie ten zabieg o nazwie lipotransfer polega na przeszczepieniu tłuszczu pacjenta z jednej do drugiej partii jego ciała. Gdy chcemy ukryć oznaki starzenia się na twarzy, szyi oraz na dłoniach – możemy się skusić na takie właśnie mało inwazyjne rozwiązanie. Nasze komórki macierzyste dodatkowo regenerują skórę wokół, co jest kolejną korzyścią stosowania niniejszego przeszczepu.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat tego typu rozwiązań?

Na pewno ważne jest to, że na pierwszej wizycie z lekarzem chirurgiem plastycznym to on ostatecznie zdecyduje czy kwalifikujemy się na zabieg przeszczepu tłuszczu. Oprócz tego powinien on nam jeszcze przepisać skierowania na badania potwierdzające, że nie mamy żadnych, ale to żadnych przeciwwskazań do przystąpienia do przeszczepu. Fajne jest to, że tak naprawdę w dzisiejszych czasach można bez problemu znaleźć każdego lekarza chirurga i każdą klinikę przeszczepiającą tłuszcz. Warto jest korzystać z tego typu rozwiązań, ale dbajmy także o swoje zdrowie! Nie warto jest zdawać się jedynie na pomoc ze strony innych. My też musimy najpierw chociaż spróbować schudnąć zarówno ćwiczeniami, jak i zdrową dietą. Nie katujmy się jednak takimi ćwiczeniami, lecz wszystko starajmy się zrobić z głową. Lipotransfer to świetna sprawa niemalże dla każdego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here