Prezenty last minute

Święta już za rogiem, pochłonięci jesteśmy ostatnimi przygotowaniami i dopinaniem wszytkiego na ostani guzik. Musi być idealnie! Podczas tej całej magicznej atmosfery rzeczywistość lubi zaskakiwać. Nagle w dniu wigilii okazuje się, że brakuje nam mąki na pierogi, wybrana przez nas choinka jest krzywa, albo co najgorsze zapomnieliśmy lub nie zdążyliśmy przygotować prezentu dla któregoś z naszych bliskich. Spokojnie, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, z tej również. Prezenty wersji last minute -się robi!

Modne spojrzenie na święta

Każdy  z nas chce dobrze wyglądać na święta. Reklamy kuszą już od miesięcy idealnymi stylizacjami,  dodatkami, a także kosmetykami, które dodadzą nam uroku w tym szczególnym okresie. Jest to ogromna dawka inspiracji dla nas, jak również pomysłów na prezenty. Ubrania są praktyczne, dlatego dobrze trafione przydadzą się naszym bliskim na co dzień, nawet gdy będzie już dawno po świętach. W tej kwestii są dwa sprawdzone sposoby. Pierwszy z nich oparty jest typowo na guście danej osoby. Wiemy, że na przykład naszej siostrze podoba się konkretna sukienka, ale jej zakup uważała za zbyt wygórowany pomysł. Jest to dla nas gotowa recepta na prezent idealny. Drugim sposobem, nawet jak niekoniecznie wiemy o czym konkretnie marzy dana osoba jest celowanie w klasykę. Zarówno proste, klasyczne fasony, przydające się każdego dnia, jak i te z zabawnymi motywami sprawdzą się świetnie. Kto nie ucieszyłby się z uroczego swetra z Mikołajem?

Rozrywka sprawdzi się świetnie

Codziennie mamy na głowie wiele obowiązków, praca, studia, a także wszystkie czynności związane z życiem codziennym. Zakupy się same nie zrobią, a również praniem trzeba się zająć jeśli chcemy mieć w czym chodzić. Jest tego naprawdę sporo, jednak żeby nie zwariować potrzeba nam odrobiny czasu wolnego i odpoczynku. Tę potrzebę również możemy wykorzystać w naszych pomysłach na prezent. Nie tylko sweter odnajdzie się w tej roli. Płyty z ulubioną muzyką naszych bliskich, książki, filmy, a dla jeśli chodzi o dzieci to zabawki. Międzypokoleniowym wyborem będą planszówki, które obecnie cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się co dziwić, mają coraz fajniejszą fabułę i są wciągające. Spędźmy trochę wspólnego czasu w te święta. Może właśnie gry planszowe będą do tego idealne.

Karta podarunkowa prezentem idealnym

Kupowanie prezentów nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Asortymentu w sklepach jest mnóstwo, jednak każdy z nas kieruje się innym gustem, przez co wybory są zupełnie różne. Sprzedawcy doskonale rozumieją tę sprawę i zaproponowali rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Chodzi o karty podarunkowe. Kupujemy kartę, bon do danego sklepu, dzięki czemu osoba, która ją dostanie może ‘kupić’ wybraną rzecz bez konieczności zapłaty. Niezależnie czy wybierze sukienkę, sweter czy spodnie, ważne, żeby jej się podobały. Koszt zostanie pokryty z karty, oczywiście o konkretnej wartości.  Warto wybrać sklepy do których dana osoba chodzi chętnie. W każdym asortyment jest zupełnie inny, a chyba zależy nam, żeby znalazła w nim coś dla siebie. Branża modowa, a może karta do ulubionej księgarni? Tę decyzję musimy podjąć sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here