Łóżko do małej sypialni

Łóżko to mebel, którego nie może zabraknąć w żadnej sypialni. Niezależnie do tego, czy jesteś singlem, czy jesteś w związku, bez względu na Twój wiek –  w Twojej sypialni musi stanąć łóżko. W modzie są łóżka ogromne z wielkimi, wygodnymi materacami. Łóżka te mają mnóstwo zalet, ale zajmują większość przestrzeni w sypialni.

Co mają zatem zrobić właściciele małych sypialni? Nie mogą przecież całkiem zrezygnować z zakupu łóżka. Wybór dużego mebla do sypialni sprawi, że zdominuje ono całkiem wnętrze. Sypialnia wyposażona  w tak duży, nieodpowiednio dobrany mebel, będzie sprawiać wrażenie jeszcze mniejszej, niż jest w rzeczywistości.

Rozwiązania dla małych sypialni

Mała sypialnia wcale nie musi składać się ze zminiaturyzowanych mebli. Wystarczą takie, które optycznie ją powiększą i rozjaśnią. Idealnym rozwiązaniem dla niewielkich, dziecięcych sypialni są łóżka piętrowe. Dzięki niemu, aż dwie osoby zyskają miejsce do spania. Odbędzie się to bez straty dla tak cennej w małych pomieszczeniach przestrzeni.

Łóżka piętrowe nie są jednak rozwiązaniem dla wszystkich małych sypialni. W przypadku pozostałych pokoi, trzeba sięgnąć po inne triki. Utrzymane w minimalistycznym stylu łóżka wydają się być strzałem w dziesiątkę. Odpowiednia konstrukcja wystarczy, by optycznie powiększyć nawet najmniejszą sypialnię.

Mała sypialnia ze stylowym łóżkiem

Mała sypialnia nie musi być nudna. W końcu i do niej można dobrać naprawdę stylowe łóżko. Śpisz sam? Wybierz łóżko pojedyncze. Wcale nie jest małe. W małych sypialniach sprawdzają się łóżka z pojemnikami na pościel i inne przedmioty. Wybierając łóżko z pojemnikiem, możesz zrezygnować z dodatkowej szafy lub komody.

Sposobem na “oszukanie” oka jest wybranie do małej sypialni łóżka z metalową obudową. Dodaje ona konstrukcji nieco lekkości i sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe. Podobne właściwości mają łóżka z wyższymi nóżkami. Szeroki wybór łóżek do małej sypialni znajdziesz w sklepie Meble.pl. Zapraszamy na zakupy!

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here