jak rozjaśnić włosy wodą utlenioną

Zimą kiedy bardzo niewiele promieni słonecznych dociera do naszych włosów a szara aura mało korzystnie wpływa na nastrój wielu z nas, piękne, przepełnione blaskiem włosy są czymś co z pewnością poprawi nam humor. Aby ten pożądany efekt uzyskać nie trzeba też wcale długo przesiadywać na fryzjerskim fotelu. Naturalnie, zdrowe i jasne włosy każda z pań może uzyskać nie wychodząc z domu i stosując produkty codziennego użytku. Jak rozjaśnić włosy wodą utlenioną?

Jak rozjaśnić włosy wodą utlenioną?

jak rozjaśnić włosy wodą utlenionąPierwszy produkt którego w tym celu możemy użyć to cytryna. Wyciśnięty i rozmieszany z letnia wodą sok należy nałożyć na włosy i odczekać piętnaście minut. Aby efekt był bardziej widoczny zabieg można powtórzyć w ciągu 3-4 dni. Kolejny produkt jest równie skuteczny ale zastosowany niewłaściwie może zaszkodzić naszym włosom. Czym więc jest ten tajemniczy specyfik? Znana przez wszystkie babcie woda utleniona. Jak się okazuje nie służy jedynie do odkażania ran ale może też być naszym dobrym pomocnikiem w uzyskaniu pięknych jasnych włosów. Oczywiście należy pamiętać, że najważniejsze jest nasze zdrowie. W kilku zdaniach powiedzmy więc jak rozjaśnić włosy wodą utlenioną w taki sposób aby uzyskać pożądany efekt bez narażania ich kondycji.

Najważniejsze jest to aby stworzona mieszanka utleniacza ze zwykłą woda nie była zbyt mocna. Pamiętajmy, że lepiej jest zabieg powtórzyć niż narazić nasze włosy na zniszczenie. Po wymieszaniu ze sobą składników najwygodniej jest przelać je do pojemnika z rozpylaczem i równomiernie rozprowadzić na włosach. Po dwudziestu minutach włosy należy dokładnie umyć i dla ich bezpieczeństwa zastosować sprawdzoną odżywkę. Zabieg można powtarzać do uzyskania pożądanego efektu, z odstępem czasu nie mniejszym niż trzy dni. Regeneracja i odżywienie są bardzo ważne w procesie rozjaśniania.

Rozjaśnienie włosów za pomocą rumianku

Ostatnim produktem który dziś omówimy będzie rumianek. Napar z tego zioła łagodnie rozjaśni włosy i nada im promienny blask. Ostudzoną herbatą rumiankową trzeba zmoczyć głowę i odczekać piętnaście minut. Efekty zabiegu są delikatne i widoczne od razu.

[Głosów:10    Średnia:2.9/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here