Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs - wszystko co chciałabyś wiedzieć!

Codzienny makijaż to dla wielu kobiet utrapienie. Podobnie jak w przypadku manicure, kosmetologia znalazła rozwiązanie w postaci trwałych zabiegów (np. manicure hybrydowy), tak i z makijażem dzisiaj nie musisz już walczyć każdego dnia. Manicure wykonasz w dobrym salonie kosmetycznym, a o tym, jak go znaleźć przeczytasz w innym poradniku na stronie http://www.e-smoczek.pl/sprawdz-jaki-jest-najlepszy-salon-manicure-w-czestochowie-z-nami-znajdziesz-go-szybciej/. Jeśli chodzi o makijaż, to możesz znacznie przyspieszyć poranne zmagania przed lustrem, decydując się na przedłużanie rzęs. Co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Rozróżnia się kilka metod przedłużania rzęs. Ogólnie zabiegi te polegają na doklejeniu sztucznych rzęs. Robi się to albo w formie 1:1, czyli po jednym sztucznym włosku do każdej naturalnej rzęsy, albo 2:1, czyli dwie sztuczne rzęsy doklejane do każdego naturalnego włoska. Są jeszcze inne metody, ale mają one za zadanie bardziej zagęścić i dodać objętości rzęsom. Są to metody 3D oraz 4D. Stosuje się także metody mieszane, albo tak zwane Quick Lashes. W tych zabiegach dokleja się kępki sztucznych rzęs.

Gdzie wykonać zabieg?

Zabiegi przedłużania rzęs wymagają precyzji i doświadczenia. Dlatego ważne jest, żebyś udała się na zabieg do profesjonalnego gabinetu. Znajdziesz taki np. za pośrednictwem serwisu https://www.moment.pl/rzesy/czestochowa, gdzie przeczytasz opinie i będziesz mogła sprawdzić cennik oraz oferowane metody. Pamiętaj, że kusząco niskie ceny nie zawsze są super okazją. Taki zabieg wymaga doświadczenia, przebytych szkoleń i kursów. A to kosztuje. Co więcej, jest on bardzo czasochłonny.

Zwykle ceny wahają się pomiędzy 250-600 złotych za zabieg.

Jak często muszę powtarzać zabieg?

Aby utrzymać efekty, musisz powtarzać zabieg regularnie. Zwykle wykonuje się uzupełnienie po około 3-4 tygodniach. Jest to wynikiem naturalnego wypadania rzęs, który jest zupełnie naturalnym cyklem wzrostu włosów. Rzęsy wypadają, a wraz z nimi wypadają również te doklejane włoski. Dlatego też zabieg należy powtarzać. Koszt uzupełnienia jest już nieco niższy, bo mieści się w granicach 150-250 zł.

Czy to obciąża rzęsy?

Wiele kobiet zadaje to pytanie stylistce. Otóż zabiegi te owszem, w pewnym stopniu obciążają naturalne rzęsy. Niemniej jednak zabieg 1:1 jest najmniejszym obciążeniem. Warto tutaj podkreślić, że wszystko zależy także od użytego materiału. Dobrze jest więc wybierać włoski lekkie. Tutaj z pomocą przychodzi stylistka, która najpierw sprawdzi stan zdrowia Twoich naturalnych rzęs, a następnie dobierze najlepszą metodę i odpowiednie, sztuczne włoski. Dlatego wybór profesjonalisty ma tak duże znaczenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here