Jak farbować włosy bibułą

Wiosna jest już tuż za rogiem, dlatego wiele osób planuje wprowadzenie pewnych zmian w swoim życiu – oraz bezpośrednio w sobie – w tym nowym sezonie. Tworzenie planów z pewnym wyprzedzeniem to zawsze dobry pomysł, ponieważ mamy odpowiednio dużo czasu, aby przemyśleć, co tak naprawdę chcielibyśmy zrobić, zmienić, czy osiągnąć dzięki rzeczonym zmianom.

Jak farbować włosy bibułąJeśli nasze postanowienia mają mieć pozytywny wpływ na nas samych, nasz nastrój czy ogólny komfort naszego życia, to jak najbardziej, warto je robić! Często wielu z nas jest jednak winnymi tego, że… Nie wcielamy tych pomysłów w życie, zasłaniając się wieloma wymówkami, podczas kiedy głównym powodem braku podejmowania stosownych działań jest zwyczajnie nasze lenistwo. Godzina biegania co rano? Przestawienie się na dietę bezmięsną? Spędzanie mniej czasu na przeglądaniu mediów społecznościowych? To bardzo dobre i wpływające na jakość naszego życia plany. Dlaczego by więc nie zmotywować się i ich nie zrealizować?

Być może nie chcemy, by wiosenne zmiany były nadto radykalne, ale wówczas zawsze znajdzie się sposób, aby wcielić je w czyn, sprawiając równocześnie, że nie będą to zmiany drastyczne i długofalowe. Przyjmijmy więc, że panie chcą zmienić kolor włosów, w myśl zasady: „nowa pora roku, nowa Ja”. Może się to, początkowo, wydawać zmianą mocno ingerującą w wygląd kobiety. Zmianą, której efekt finalny niekoniecznie musi się kobiecie spodobać. Jak zatem sprawić, by i wilk był syty, i owca cała? Oczywiście, że istnieją sposoby, by to zrobić! Wystarczy postawić na szampony koloryzujące, lub zrobić coś tak szalonego, jak farbować włosy bibułą!

Jak farbować włosy bibułą?

Wydawać by się mogło, że to proste sposoby dla nastolatek, ale pozwalają na zmianę image’u w parę chwil, a przy tym nie są inwazyjne, więc ich końcowy efekt można zawsze odwrócić. To tylko jeden z przykładowych sposobów na to, jak można dokonać w sobie wiosennych zmian, nie martwiąc się zbytnio o to, że mogą być one zbyt gwałtowne. Jasne jest, że każdą większą zmianę należy dobrze przemyśleć. Jeśli zaś nie jesteśmy co do niej w stu procentach przekonani – zawsze znajdzie się sposób na uzyskanie podobnego efektu w nieco mniej inwazyjny sposób, który jednak dostatecznie nas zadowoli.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here